Törökbálinton is visszatérnek a normál működési rendhez az óvodák és a bölcsőde

2020. május 21.  Polgármester

Az intézmények vezetői már a mai napon megkezdték az igények felmérését. Ezzel kapcsolatban felhívom a szülők figyelmét, hogy az óvodák és a bölcsőde megnyitásával párhuzamosan a gyermekétkeztetés házhoz szállítása is megszűnik.

Tekintettel az elmúlt időszakban sok helyen bevezetett kényszerpihenőre és kényszerszabadságokra, az országos rendelkezés értelmében az óvodák és a bölcsődék augusztus 31-ig legfeljebb két hétre zárhatnak be.

Távoktatás a Zeneiskolában

2020. március 23.  Hírek

A Szőnyi Erzsébet AMI Zeneiskolánkban a távoktatás bevezetésével kapcsolatban osztunk meg Önökkel fontos információkat.

Kérjük Önöket, támogassanak minket abban, hogy otthon, megfelelő időbeosztással lehetővé teszik, hogy gyerekeik folyamatosan haladhassanak ezekkel a feladatokkal.

Növendék koncert

2020. február 25.  Hírek

Jó hangulatú Növendék koncertnek lehettünk részesei február 5-én a Zimándy Iskola Dísztermében.

Gyerekek zenéltek gyerekeknek

2020. január 13.  Történetek

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola 2.-os szolfézs csoportja ellátogattak december 12-én a “Csupaszív” Kétnyelvű Óvodába, hogy egy kis hangszerbemutató keretében megismertessék az óvodásokkal a hangszereket. Közelebbről is és bemutassák a diákok, hogy éppen most hol tartanak a hangszertanulásában, milyen műveket, gyermekdalokat tanulnak.