Kicsinyek koncertje

2024. április 8.  Hírek

Kicsinyek Koncertjére gyűltek össze a hangszert tanuló kicsinyek, és szüleik, családjaik.

Csillogó szemmel, lelkesen perdültek a színpadra az előképzős és elsős zongoristák, hegedűsök, kicsit nagyobb gitárosok, fuvolások klarinétosok, szaxofonosok.

Alapítványi koncert

2024. április 7.  Hírek

Iskolánk életében fontos esemény volt az Alapítványi Koncert 2024. február 17-én a Művelődési Ház Feleki Kamill Színháztermében.

Együtt zenélni jó!

2024. március 12. kedd 17.00  Hírek

Kamarazene hangverseny a Szőnyi Erzsébet Zeneiskolában

Közreműködnek a zeneiskola növendékei és tanárai