Polgármesteri intézkedések

2020. november 10.  Polgármester

A legújabb kormányzati intézkedések mellett, polgármesteri hatáskörömben eljárva, az alábbi intézkedéseket hoztam:

• A Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, valamint a Zimándy Ignác Általános Iskola számára biztosított gyorsteszt mellett, ígéretemhez híven, az első teszteléshez biztosítom a 100 %-os pontosságú PCR-teszteket. Erről a döntésemről már tájékoztattam az iskolák igazgatóit. Az iskolákban dolgozókat tehát a gyorsteszt mellett, egyszeri alkalommal a megbízható teszttel is tesztelni fogjuk!
  • A saját fenntartású intézményeinkben (óvodák, bölcsőde) dolgozókat szintén le fogjuk tesztelni a megbízható PCR-teszttel. A kötelező heti teszteléssel kapcsolatban követni fogjuk az előírásokat.! Intézkedtem a Törökbálint Sportközpont, a Munkácsy Mihály Művelődési Ház, valamint a Falumúzeum bezárásáról. A dolgozók tesztelése folyamatban van.
  • A Törökbálinton található, de nem önkormányzati fenntartású idősotthonokkal és a Tábitha Házzal folyamatos kapcsolattartást rendeltem el. Felelősnek Géczy Krisztián alpolgármestert neveztem ki. Szükség esetén számíthatnak ránk.
Szülői értekezlet

2020. szeptember 4.  Hírek

Zeneiskolai hangszeres tanárok órabeosztásos szülői értekezlete

Zimándy Ignác Általános Iskola

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

Gyerekek zenéltek gyerekeknek

2020. január 13.  Történetek

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola 2.-os szolfézs csoportja ellátogattak december 12-én a “Csupaszív” Kétnyelvű Óvodába, hogy egy kis hangszerbemutató keretében megismertessék az óvodásokkal a hangszereket. Közelebbről is és bemutassák a diákok, hogy éppen most hol tartanak a hangszertanulásában, milyen műveket, gyermekdalokat tanulnak.