Koncert a Zene Világnapján

2019. november 7.  Hírek

Októberben olaszországi turnéra indult a Törökbálinti Cantabile Kórus kiegészülve a Szőnyi Erzsébet Zeneiskola Kamarakórusával. A turné programjának főpróbáját a Zene világnapján, október 1-én tartották a Zimándy Ignác Általános iskola dísztermében.

Szülői értekezlet

2019. szeptember 9.  Hírek

Zeneiskolai hangszeres tanárok órabeosztásos szülői értekezlete

Zimándy Ignác Általános Iskola

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

Pedagógusnapi díjátadó

2019. július 7.  Hírek

Hírt adtunk már arról, hogy megalakult iskolánk kamarakórusa. Ismét tanúi lehettünk a kórus szép hangzásának a Munkácsy Mihály Művelődési Házban megrendezett pedagógusnapi köszöntésen és Volf György díj átadó ünnepségen.

A Cantabile kórus és a Szőnyi AMI Kamarakórus olaszországi turnéja

2019. november 7.  Történetek

Zeneiskolánk kamarakórusa az olaszországi Garda tónál turnézott a Törökbálinti Cantabile kórussal együtt. Templomi koncerten, esti barátság koncerten és egy fesztivál zsűri előtti koncerten léptünk fel.

A korán kelést, beénekléseket, próbákat esti koncertek utáni késői lefekvést, hosszú utazást, feledtették a nagy élménnyel teli koncertek.