Nagy Hangszerválasztó

2024. május 30.  Hírek

Szeretettel hívjuk a hangszertanulás iránt érdeklődőket koncerttel egybekötött hangszerismertetőnkre, ahol a gyerekek közelebbről is meghallgathatják, megnézhetik a hangszereket és ki is próbálhatják azokat tanáraink segítségével.

Helyszín és időpont: Zimándy Iskola Díszterme, 2024. június 3. hétfő, 17.00 óra

Ünnepi kórushangverseny a KÓTA rendezésében

2024. május 25. szombat 18.00  Hírek

Fellépők:

• Horváth István és Geiger Lajos, a Magyar Állami Operaház magánénekesei, Gyótár-Pölcz Zsuzsanna énekművész
  • Törökbálinti Kamarakórus
  • Törökbálinti Cantabile Kórus

A hangversenyre a belépés díjtalan!

A Zene Világnapja

2023. november 30.  Történetek

Különleges módon ünnepeltük idén a Zene Világnapját, október 1-ét. A Törökbálinti Cantabile Kórus és Kulturális Egyesület szervezésében, (mely kollégánk mesterprogramja révén partner egyesülete a zeneiskolának) bemutatásra került a világhírű Mascagni: Parasztbecsület című operája.

Köszönjük, hogy diákjaink (Filep Petra, Hadházi Júlia, Mészáros Emőke, Németh Viola, Scheiblinger Sára, Szondy Luca) és tanáraink (Gyótárné Pölcz Zsuzsanna, Molnárné Szombatfalvy Csilla, Tóthné Pfeffer Lilla) részt vehettek a produkcióban.