Polgármesteri tájékoztató a koronavírus fertőzés törökbálinti megelőzése érdekében tett intézkedésekről

2020. március 31.  Videóalbum

Az Operatív Törzzsel egyeztetve, a pénteki naptól engedélyezem a piac újbóli megnyitását. Az egészségügyi szabályok és előírások maximális betartása mellett - melyet a Városgondnokság, a Városőrség és a rendőrség is ellenőrizni fog.

A kijárási korlátozásról szóló kormányrendelet értelmében, 9 és 12 óra között kizárólag a 65 év felettiek, míg 12 és délután 3 óra között a 65 év alattiak vásárolhatnak.

Törökbálint szerencsés helyzetben van! A mindenkori képviselő-testületek munkájának köszönhetően bevételeink országos szinten is a legmagasabbak között vannak, az utóbbi öt évben pedig megtörténtek az intézményrendszerünket érintő legfontosabb fejlesztések.

Mindezek teszik lehetővé, hogy a következő időszakban a takarékos gazdálkodás mellett lehetőségünk van az Önök terheinek csökkentésére.

Távoktatás a Zeneiskolában

2020. március 23.  Hírek

A Szőnyi Erzsébet AMI Zeneiskolánkban a távoktatás bevezetésével kapcsolatban osztunk meg Önökkel fontos információkat.

Kérjük Önöket, támogassanak minket abban, hogy otthon, megfelelő időbeosztással lehetővé teszik, hogy gyerekeik folyamatosan haladhassanak ezekkel a feladatokkal.

Növendék koncert

2020. február 25.  Hírek

Jó hangulatú Növendék koncertnek lehettünk részesei február 5-én a Zimándy Iskola Dísztermében.

Gyerekek zenéltek gyerekeknek

2020. január 13.  Történetek

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola 2.-os szolfézs csoportja ellátogattak december 12-én a “Csupaszív” Kétnyelvű Óvodába, hogy egy kis hangszerbemutató keretében megismertessék az óvodásokkal a hangszereket. Közelebbről is és bemutassák a diákok, hogy éppen most hol tartanak a hangszertanulásában, milyen műveket, gyermekdalokat tanulnak.