Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
2019-es félévi hegedű közös óra

2019. január 29.  hegedu

A félévi közös órák keretében január 24-én hallgatói lehettünk a hegedű tanszak koncertjének. A legkisebbek pengetve előadott gyermekdalaitól a komolyabb zongorakíséretes darabokig mindenki megmutathatta, hogy mit tud a hangszeren.

A diákokat Bartos Balázs tanár úr készítette fel. Zongorán kísért Békésiné Tájler Ildikó kolléganő.

Fülep Márk karácsonyi fuvola tanszaki koncertje

2019. január 2.  fuvola

Közösen ünnepelték a karácsonyt Fülep Márk fuvola tanár úr növendékei és szüleik, családjaik. A legkisebbektől a nagyobbakig mindenki elfuvolázta azt a művet, amit éppen tanul. Voltak mikulást idéző dallamok, karácsonyi énekek, a tanár úr által a diákok részére készült hangszerelésű művek és egyéb fuvola darabok.

Tájler Ildikó növendékeinek koncertje

2018. december 11.  zongora

Tájler Ildikó zongora növendékeinek tanszaki koncertje igazi mikulás hangulatban telt.

A legkisebbektől a nagyobbakig a zongorista növendékek bemutatták egy-egy szépen elkészült darabjukat, melyet örömmel hallgattak a szülők, családtagok, barátok. Hallhattunk több négykezest is.

Törökbálinti Advent a Zeneiskolával

2018. december 6.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola növendékei 2018. december 2-án a városi adventi gyertyagyújtás rendezvényen szerepeltek az új Városháza előtt.

A 2-os szolfézs csoport – Csépány Zsófi, Dömötör Emma, Juhász Gergő, Koszorús Enikő, Kőszegi Noémi, Pintér Boldizsár, T. Nagy Mátyás - Tóthné Pfeffer Lilla felkészítésével ismert karácsonyi dalokat énekelt és csengettyűzött az érdeklődőknek.

Az első adventi gyertyagyújtás Törökbálinton

2018. december 3.

A Törökbálinti Városszépítő Egyesület adventi koszorút állított a Bartók Béla-Bajcsy Zs. utca találkozásában. Az első adventi gyertyát idén Kailinger Ildikó jegyzőasszony gyújtja meg.

Közreműködtek a Bálint Márton iskola és Középiskola énekkara és a Szőnyi Erzsébet zeneiskola diákjai.

Carmina Burana a növendékeinkkel

2018. november 15.

Fellépő növendékeink voltak: Faragó Edith, Martin Dóra, Dr. Beta Borbála, Fedinecz Pál, Németh Hanga, Németh Dorka, Berzéthy Dóra, Budai Bea, Hortobágyi Anna, Szőllőssi Jusztina, Szőllőssi Eszter, Dabis Hanna, Kaplonyi Petra, Bolyos Zsuzsa, Varga Szonja, Vellner Julcsi, Fövenyessy Maja, Csík Bodza, Geiger Marci, Süli Mihály, Elchlinger Balázs, Vavrek Gergő.