Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Zeneiskolai alapítványi bál

2019. április 4.

Kedves dolog visszaemlékezni Iskolánk alapítványi báljára, melyet 2019. február 16-án tartottunk a Munkácsy Mihály Művelődési Házban. A diákok és tanárok előadásában komolyabb és viccesebb produkciókat is hallhattunk, láthattunk a színpadon. Volt briliáns fuvola játék, hangszeres klasszikus és énekes musical darab, taps produkció, utcazenész szám és 80 gyerek közös éneklése, eső zenéje, tombola is.

2019-es félévi hegedű közös óra

2019. január 29.  hegedu

A félévi közös órák keretében január 24-én hallgatói lehettünk a hegedű tanszak koncertjének. A legkisebbek pengetve előadott gyermekdalaitól a komolyabb zongorakíséretes darabokig mindenki megmutathatta, hogy mit tud a hangszeren.

A diákokat Bartos Balázs tanár úr készítette fel. Zongorán kísért Békésiné Tájler Ildikó kolléganő.

Fülep Márk karácsonyi fuvola tanszaki koncertje

2019. január 2.  fuvola

Közösen ünnepelték a karácsonyt Fülep Márk fuvola tanár úr növendékei és szüleik, családjaik. A legkisebbektől a nagyobbakig mindenki elfuvolázta azt a művet, amit éppen tanul. Voltak mikulást idéző dallamok, karácsonyi énekek, a tanár úr által a diákok részére készült hangszerelésű művek és egyéb fuvola darabok.

Tájler Ildikó növendékeinek koncertje

2018. december 11.  zongora

Tájler Ildikó zongora növendékeinek tanszaki koncertje igazi mikulás hangulatban telt.

A legkisebbektől a nagyobbakig a zongorista növendékek bemutatták egy-egy szépen elkészült darabjukat, melyet örömmel hallgattak a szülők, családtagok, barátok. Hallhattunk több négykezest is.

Törökbálinti Advent a Zeneiskolával

2018. december 6.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola növendékei 2018. december 2-án a városi adventi gyertyagyújtás rendezvényen szerepeltek az új Városháza előtt.

A 2-os szolfézs csoport – Csépány Zsófi, Dömötör Emma, Juhász Gergő, Koszorús Enikő, Kőszegi Noémi, Pintér Boldizsár, T. Nagy Mátyás - Tóthné Pfeffer Lilla felkészítésével ismert karácsonyi dalokat énekelt és csengettyűzött az érdeklődőknek.

Az első adventi gyertyagyújtás Törökbálinton

2018. december 3.

A Törökbálinti Városszépítő Egyesület adventi koszorút állított a Bartók Béla-Bajcsy Zs. utca találkozásában. Az első adventi gyertyát idén Kailinger Ildikó jegyzőasszony gyújtja meg.

Közreműködtek a Bálint Márton iskola és Középiskola énekkara és a Szőnyi Erzsébet zeneiskola diákjai.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK