Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
„Én is zenész vagyok!” – A Babcsán Projekt koncertje

2022. július 10.

Rendhagyó hangversenynek lehettünk tanúi 2022.május 24-én a Munkácsy Mihály Művelődési Ház Feleki Kamill Színháztermében. Babcsán Bence, zeneiskolánk egykori klarinétos növendéke és zenésztársai, a „Babcsán Project” formációval adtak remek, jó hangulatú, koncertet, világzene világába varázsoltak el bennünket.

Országos Zenetörténet Verseny

2022. április 9.

Varga Karcsi bácsi online zenetörténeti vetélkedősorozatán, (melyet több mint 30 éve rendeznek meg) vettek rész zeneiskolánk diákjai.

Diákjaink: Filep Petra, Gerencsér Dóra, Haddad Lora, Hadházi Julcsi, Kovács Fanni, Rejeczky Csenge nagyon jól szerepeltek, első fordulóban 3., a második fordulóban 2. helyen végeztek.

Ünnepváró

2021. december 22.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola karácsonyi koncertje

Áldott, békés karácsonyt kíván a törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola!

Karácsonyi koncert

2020. december 21.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola Karácsonyi műsora, 2020 december.

Filkey Péter intézményvezető köszöntője.

A koncert videófelvétele.

Gyerekek zenéltek gyerekeknek

2020. január 13.

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola 2.-os szolfézs csoportja ellátogattak december 12-én a “Csupaszív” Kétnyelvű Óvodába, hogy egy kis hangszerbemutató keretében megismertessék az óvodásokkal a hangszereket. Közelebbről is és bemutassák a diákok, hogy éppen most hol tartanak a hangszertanulásában, milyen műveket, gyermekdalokat tanulnak.

A Cantabile kórus és a Szőnyi AMI Kamarakórus olaszországi turnéja

2019. november 7.

Zeneiskolánk kamarakórusa az olaszországi Garda tónál turnézott a Törökbálinti Cantabile kórussal együtt. Templomi koncerten, esti barátság koncerten és egy fesztivál zsűri előtti koncerten léptünk fel.

A korán kelést, beénekléseket, próbákat esti koncertek utáni késői lefekvést, hosszú utazást, feledtették a nagy élménnyel teli koncertek.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK