Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola

2023. november 30.

Énekszóval Angliában

2022. november 1.

Nagy élménynek lehettek részesei zeneiskolásaink, akik közül tízen részt vehettek 2022. júliusában a Törökbálinti Cantabile Kórus angliai útján. A kórus három helyszínen mutatkozhatott be: Londonban, Gloucesterben és Cardiffban.

„Óriási élmény volt számunkra az utazás, a sok londoni és vidéki, walesi látnivaló és a koncertek egyaránt”

„Én is zenész vagyok!” – A Babcsán Projekt koncertje

2022. július 10.

Rendhagyó hangversenynek lehettünk tanúi 2022.május 24-én a Munkácsy Mihály Művelődési Ház Feleki Kamill Színháztermében. Babcsán Bence, zeneiskolánk egykori klarinétos növendéke és zenésztársai, a „Babcsán Project” formációval adtak remek, jó hangulatú, koncertet, világzene világába varázsoltak el bennünket.

Országos Zenetörténet Verseny

2022. április 9.

Varga Karcsi bácsi online zenetörténeti vetélkedősorozatán, (melyet több mint 30 éve rendeznek meg) vettek rész zeneiskolánk diákjai.

Diákjaink: Filep Petra, Gerencsér Dóra, Haddad Lora, Hadházi Julcsi, Kovács Fanni, Rejeczky Csenge nagyon jól szerepeltek, első fordulóban 3., a második fordulóban 2. helyen végeztek.

Ünnepváró

2021. december 22.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola karácsonyi koncertje

Áldott, békés karácsonyt kíván a törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola!

Karácsonyi koncert

2020. december 21.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola Karácsonyi műsora, 2020 december.

Filkey Péter intézményvezető köszöntője.

A koncert videófelvétele.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK