Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Zeneiskola bizonyítványosztás

2020. június 8.

Bizonyítványosztás és egyben visszairatkozás a Zeneiskolába tanárok szerint június 8-án hétfőn, és június 9-én kedden 17.00 és 18.00 órai kezdettel a Zimándy iskola I. emeletén lesz.

A portánál megtudhatják melyik kolléga melyik teremben tartja a bizonyítvány osztást.

Zeneiskola felvételi tájékoztató

2020. június 8.

Hangszeres felvételi a törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskolába 2020. szeptember 7. hétfő, 16.00-19.00

Helyszín: Zimándy Ignác Általános Iskola első emeleti termei.

Távoktatás a Zeneiskolában

2020. március 23.

A Szőnyi Erzsébet AMI Zeneiskolánkban a távoktatás bevezetésével kapcsolatban osztunk meg Önökkel fontos információkat.

Kérjük Önöket, támogassanak minket abban, hogy otthon, megfelelő időbeosztással lehetővé teszik, hogy gyerekeik folyamatosan haladhassanak ezekkel a feladatokkal.

Növendék koncert

2020. február 25.

Jó hangulatú Növendék koncertnek lehettünk részesei február 5-én a Zimándy Iskola Dísztermében.

Alapítványunk felhívása

2020. február 18.

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy lehetőségeikhez mérten támogassák az alapítványunk munkáját és annak céljait.

Világok zenéje

2020. február 16. vasárnap 18.00