Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Hangszeres felvételi meghallgatás a Zeneiskolában

2021. május 11.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola hangszeres felvételi meghallgatást tart a 2021 – 2022-es tanévre 2021. június 1. (kedd) 16.00 – 19.00 óra között a Zimándy Ignác Általános Iskola termeiben

Zenetanárokat és előadóművészeket díjazott az Artisjus

2021. április 21.

Az Artisjus Zenetanári Díjjal azokat a zenepedagógusokat jutalmazzák, akik tanári pályafutásuk során nagy hangsúlyt fektetnek a kortárs magyar zene terjesztésére.

Komolyzene kategóriában zeneiskolánk fuvola tanára, Fülep Márk kapott elismerést, melyhez szívből gratulálunk!

SZJA 1% a Zeneiskolának!

2021. április 1.

Kérjük idén is támogassák Zeneiskolánk Alapítványát adójuk 1%-ával

Az alapítvány neve: Szőnyi Erzsébet Zeneiskola Alapítvány „A Zenélő gyerekekért”, adószáma: 18707001-1-13

Pályázati felhívás

2021. január 8.  Önkormányzati intézmény pályázata
Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet gitár szakos tanár munkakör betöltésére
Mozart Requiem

2020. november 7.

Idén nagyobb diákjaink Mozart: Requiem -jének előadásába csatlakozhattak be. Két híres vegyeskar, diákjaink és zenekar előadásában két koncerten hallgathatják meg Mozart fantasztikus művét.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK