Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Alkotó Muzsikusok Társasága koncert

2019. április 4. csütörtök 17.30

Ma élő zeneszerzők szerzői estje

Többek közt hallható lesz volt zongoratanárunk, Nógrádi Péter Kantáta című műve is.

Budaörsi „Ne felejcs” Nédaléneklési Verseny

2019. április 3.

Ha tavasz, akkor a napfény, a rügyezők fák mellett a szép dallamok, versenyek is eszünkbe jutnak.

2019. márciusában rendezte meg a Budaörsi Leopold Mozart Zeneiskola „Ne felejcs” Népdaléneklési versenyét, ahol szép számban vettek részt a törökbálinti zeneiskolások is.

Zeneiskola Alapítványi Bál

2019. február 16. szombat 18.00

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola szeretettel meghívja Önt és kedves családját az iskola Alapítványi Báljára.

Az est folyamán igazi báli hangulatot teremtünk a klasszikus és modern táncok jegyében.

Ajándék - Művészetbarátok Köre Klubest

2018. december 14. péntek 18.00

Évadzáró decemberi klubestünk témája az ajándék.

Közreműködnek a Bálint Márton Általános és Középiskola és a Szőnyi Erzsébet Zeneiskola tanárai és diákjai.

Adventi ráhangoló

2018. december 13. csütörtök 17.00

Törökbálinti Kis Művészek karácsonyi műsora

Törökbálint Város Önkormányzata és az MMMH karácsonyi ajándékműsora a város lakóinak.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK