Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Zeneiskola Alapítványi Bál

2019. február 16. szombat 18.00

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola szeretettel meghívja Önt és kedves családját az iskola Alapítványi Báljára.

Az est folyamán igazi báli hangulatot teremtünk a klasszikus és modern táncok jegyében.

Ajándék - Művészetbarátok Köre Klubest

2018. december 14. péntek 18.00

Évadzáró decemberi klubestünk témája az ajándék.

Közreműködnek a Bálint Márton Általános és Középiskola és a Szőnyi Erzsébet Zeneiskola tanárai és diákjai.

Adventi ráhangoló

2018. december 13. csütörtök 17.00

Törökbálinti Kis Művészek karácsonyi műsora

Törökbálint Város Önkormányzata és az MMMH karácsonyi ajándékműsora a város lakóinak.

Mikulás koncert

2018. december 5. szerda 18.00

Szeretettel meghívjuk a Szőnyi Erzsébet Zeneiskola Mikulás napi növendék hangversenyére.

Pedagógus-ösztöndíjak átadó ünnepség

2018. november 30.

Az ünnepségen idén is közreműködtek a Szőnyi Erzsébet Zeneiskola növendékei. Filkey Péter zeneiskolánk intézményvezetője elmondta, hogy a zeneiskola örömmel eleget tesz bármilyen felkérésnek és a diákok szívesen játszanak a rendezvényeken, koncerteken.

Carmina Burana

2018. november 15.

Nagy esemény volt zeneiskolánk életében, hogy növendékeink részt vehetettek 2018. szeptember 30-án Carl Orff: Carmina Burana mű előadásában a Munkácsy Mihály Művelődési Ház nagytermében