Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Szülői értekezlet

2020. szeptember 4.

Zeneiskolai hangszeres tanárok órabeosztásos szülői értekezlete

Zimándy Ignác Általános Iskola

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

Hangszeres felvételi meghallgatás

2020. augusztus 31.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola felvételi meghallgatást tart a 2020 – 2021-es tanévre 2020. szeptember 7-én, hétfőn 16.00 és 19.00 óra között a Zimándy Ignác Általános iskola termeiben.

Zeneiskola bizonyítványosztás

2020. június 8.

Bizonyítványosztás és egyben visszairatkozás a Zeneiskolába tanárok szerint június 8-án hétfőn, és június 9-én kedden 17.00 és 18.00 órai kezdettel a Zimándy iskola I. emeletén lesz.

A portánál megtudhatják melyik kolléga melyik teremben tartja a bizonyítvány osztást.

Zeneiskola felvételi tájékoztató

2020. június 8.

Hangszeres felvételi a törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskolába 2020. szeptember 7. hétfő, 16.00-19.00

Helyszín: Zimándy Ignác Általános Iskola első emeleti termei.

Távoktatás a Zeneiskolában

2020. március 23.

A Szőnyi Erzsébet AMI Zeneiskolánkban a távoktatás bevezetésével kapcsolatban osztunk meg Önökkel fontos információkat.

Kérjük Önöket, támogassanak minket abban, hogy otthon, megfelelő időbeosztással lehetővé teszik, hogy gyerekeik folyamatosan haladhassanak ezekkel a feladatokkal.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK