Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Pályázati felhívás

2021. január 8.  Önkormányzati intézmény pályázata
Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet gitár szakos tanár munkakör betöltésére
Mozart Requiem

2020. november 7.

Idén nagyobb diákjaink Mozart: Requiem -jének előadásába csatlakozhattak be. Két híres vegyeskar, diákjaink és zenekar előadásában két koncerten hallgathatják meg Mozart fantasztikus művét.

Szülői értekezlet

2020. szeptember 4.

Zeneiskolai hangszeres tanárok órabeosztásos szülői értekezlete

Zimándy Ignác Általános Iskola

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

Hangszeres felvételi meghallgatás

2020. augusztus 31.

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola felvételi meghallgatást tart a 2020 – 2021-es tanévre 2020. szeptember 7-én, hétfőn 16.00 és 19.00 óra között a Zimándy Ignác Általános iskola termeiben.

Zeneiskola bizonyítványosztás

2020. június 8.

Bizonyítványosztás és egyben visszairatkozás a Zeneiskolába tanárok szerint június 8-án hétfőn, és június 9-én kedden 17.00 és 18.00 órai kezdettel a Zimándy iskola I. emeletén lesz.

A portánál megtudhatják melyik kolléga melyik teremben tartja a bizonyítvány osztást.

TÖRÖKBÁLINTI HÍREK