Zeneiskola felvételi tájékoztató

2020. június 8.  Hírek

Hangszeres felvételi a törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskolába 2020. szeptember 7. hétfő, 16.00-19.00

Helyszín: Zimándy Ignác Általános Iskola első emeleti termei.

Zeneiskola bizonyítványosztás

2020. június 8.  Hírek

Bizonyítványosztás és egyben visszairatkozás a Zeneiskolába tanárok szerint június 8-án hétfőn, és június 9-én kedden 17.00 és 18.00 órai kezdettel a Zimándy iskola I. emeletén lesz.

A portánál megtudhatják melyik kolléga melyik teremben tartja a bizonyítvány osztást.

Távoktatás a Zeneiskolában

2020. március 23.  Hírek

A Szőnyi Erzsébet AMI Zeneiskolánkban a távoktatás bevezetésével kapcsolatban osztunk meg Önökkel fontos információkat.

Kérjük Önöket, támogassanak minket abban, hogy otthon, megfelelő időbeosztással lehetővé teszik, hogy gyerekeik folyamatosan haladhassanak ezekkel a feladatokkal.

Gyerekek zenéltek gyerekeknek

2020. január 13.  Történetek

A Szőnyi Erzsébet Zeneiskola 2.-os szolfézs csoportja ellátogattak december 12-én a “Csupaszív” Kétnyelvű Óvodába, hogy egy kis hangszerbemutató keretében megismertessék az óvodásokkal a hangszereket. Közelebbről is és bemutassák a diákok, hogy éppen most hol tartanak a hangszertanulásában, milyen műveket, gyermekdalokat tanulnak.