Együtt zenélni jó!

2024. március 12. kedd 17.00  Hírek

Kamarazene hangverseny a Szőnyi Erzsébet Zeneiskolában

Közreműködnek a zeneiskola növendékei és tanárai

Csak vidáman

2024. február 17. szombat 18.00  Hírek

Jótékonysági est a Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola alapítványának javára

Közreműködnek: a Fél10 Jazz Pops zenekar, a zeneiskola tanárai és növendékei

Karácsonyi koncert

2023. december 14.  Hírek

Szépen feldíszített iskolai folyosó, díszterem, teljes pompájában díszelgő karácsonyfa fogadta iskolánk karácsonyi koncertjére ellátogató közönséget, szülőket, nagyszülőket, családokat, barátokat.

A Zene Világnapja

2023. november 30.  Történetek

Különleges módon ünnepeltük idén a Zene Világnapját, október 1-ét. A Törökbálinti Cantabile Kórus és Kulturális Egyesület szervezésében, (mely kollégánk mesterprogramja révén partner egyesülete a zeneiskolának) bemutatásra került a világhírű Mascagni: Parasztbecsület című operája.

Köszönjük, hogy diákjaink (Filep Petra, Hadházi Júlia, Mészáros Emőke, Németh Viola, Scheiblinger Sára, Szondy Luca) és tanáraink (Gyótárné Pölcz Zsuzsanna, Molnárné Szombatfalvy Csilla, Tóthné Pfeffer Lilla) részt vehettek a produkcióban.