Ünnepi kórushangverseny a KÓTA rendezésében

2024. május 25. szombat 18.00  Hírek

Fellépők:

• Horváth István és Geiger Lajos, a Magyar Állami Operaház magánénekesei, Gyótár-Pölcz Zsuzsanna énekművész
  • Törökbálinti Kamarakórus
  • Törökbálinti Cantabile Kórus

A hangversenyre a belépés díjtalan!

SZJA 1% a Zeneiskolának!

2024. május 14.  Hírek

Kérjük idén is támogassák Zeneiskolánk Alapítványát adójuk 1%-ával

Az alapítvány neve: Szőnyi Erzsébet Zeneiskola Alapítvány „A Zenélő gyerekekért”, adószáma: 18707001-1-13

Kicsinyek koncertje

2024. április 8.  Hírek

Kicsinyek Koncertjére gyűltek össze a hangszert tanuló kicsinyek, és szüleik, családjaik.

Csillogó szemmel, lelkesen perdültek a színpadra az előképzős és elsős zongoristák, hegedűsök, kicsit nagyobb gitárosok, fuvolások klarinétosok, szaxofonosok.

A Zene Világnapja

2023. november 30.  Történetek

Különleges módon ünnepeltük idén a Zene Világnapját, október 1-ét. A Törökbálinti Cantabile Kórus és Kulturális Egyesület szervezésében, (mely kollégánk mesterprogramja révén partner egyesülete a zeneiskolának) bemutatásra került a világhírű Mascagni: Parasztbecsület című operája.

Köszönjük, hogy diákjaink (Filep Petra, Hadházi Júlia, Mészáros Emőke, Németh Viola, Scheiblinger Sára, Szondy Luca) és tanáraink (Gyótárné Pölcz Zsuzsanna, Molnárné Szombatfalvy Csilla, Tóthné Pfeffer Lilla) részt vehettek a produkcióban.