Intézményi gyermekfelügyelet biztosítása

2021. március 6.  Polgármester

A Kormány ma délután bejelentett döntése értelmében, a szülők március 8. napjától kérhetik az óvodákban és az általános iskolákban az intézményi gyermekfelügyelet biztosítását az intézmény vezetőjétől. Azonban nyomatékosan kérem a szülőket, csak azok a családok éljenek a lehetőséggel, ahol a szülők munkája nem teszi lehetővé, hogy otthon maradjanak gyermekükkel, és máshogyan nem tudják megoldani gyermekük felügyeletét.

Pályázati felhívás

2021. január 8.  Hírek
Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet gitár szakos tanár munkakör betöltésére
Mozart Requiem

2020. november 7.  Hírek

Idén nagyobb diákjaink Mozart: Requiem -jének előadásába csatlakozhattak be. Két híres vegyeskar, diákjaink és zenekar előadásában két koncerten hallgathatják meg Mozart fantasztikus művét.

Karácsonyi koncert

2020. december 21.  Történetek

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola Karácsonyi műsora, 2020 december.

Filkey Péter intézményvezető köszöntője.

A koncert videófelvétele.