Az Aradi Vértanúk Napja

Megemlékező beszédet mond: Bálint János törökbálinti lokálpatrióta

Carmina Burana

2024. október 5. szombat 18.00  Hírek

A Törökbálinti Cantabile Kórus szervezésébenén - zeneiskolás tanáraink és diákjaink közreműködésével - várjuk Önöket szeretettel október 5-én szombaton 18.00 kor az MMMH Feleki Kamill Színháztermébe Carl Orff: Carmina Burana előadásra.

Több kórus, zeneiskolás gyerekek, szólisták, két zongora és ütőhangszerek előadásában. Vezényel: Somos Csaba a Nemzeti Énekkar vezető karnagya.

Jegyek: 2.000 Ft/db áron a koncert előtt a helyszínen vásárolhatók több pultnál.

Tájékoztató a 2024/2025 tanévben fizetendő díjakról

2024. szeptember 25.  Hírek

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskolában a 2024/2025-ös tanév első félév térítési-, illetve tandíj befizetésének határideje: 2024. október 15.

Térítési- és tandíjkedvezmények...

2023. november 30.  Történetek