Großturwaller Musikanten<
Törökbálinti Sport Egyesület
Törökbálinti Sport Egyesület - Sikerek a Kungfu Világbajnokságon

2019.06.19.

Kósa Panna két kategóriában - pusztakéz és rövidfegyver - is első helyezést ért el, így 13 évesen kétszeres világbajnok lett. Oláh Roland szintén két kategóriában indult, rövidfegyverből 4. helyezést ért el - amit ezüstéremmel díjaztak -, pusztekezes kategóriában pedig 19. lett.

Tovább »

TSE Szabadidő- Sportszakosztály - Fit-Ball órák

2019.05.02.

Elkezdtük a Fit-Ball órákat is, mely szintén ízület kímélő és minden korosztálynak ajánlott! Egyik csoportba szeretettel várjuk a 14 év felett gyerekek, felnőttek jelentkezését egyaránt. Forever Young óráinkat pedig elsősorban a szenior korúaknak javasoljuk.

Tovább »

TSE Szabadidő- Sportszakosztály - Indul a JUMP!

2018.09.04.

Kedves JUMP kedvelők!

Örömmel tudatjuk, hogy szeptember 14-től a TSE Szabadidő- Sportszakosztály a felnőtt órák mellett, két gyermek jump csoporttal is várja a fiatalokat.

Edzések szerdán, csütörtökön és pénteken.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Törpi Kungfu

2018.08.14.   [194 KB]

A Törökbálinti Sport Egyesület óvodás korú gyermekek számára tart fejlesztő foglalkozást.

Edzések szerdánként 17.00 – 18.00 között a Munkácsy Mihály Művelődési Házban.

Első edzés szeptember 5-én 17 órakor.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - IV. Chan Wu Bajnokság, Budapest

2018.05.30.

Egyesületünk a 2 napos bajnokságról számos éremmel tért haza (7 arany, 5 ezüst, 1 bronz) Egyesületünket 15 versenyző (forma és sanda kategóriákban), 3 edző, 2 bíró képviselte. A záróünnepségen Grandmaster Shi De Yang számos kitüntetést adott át a mestereknek, a csapat képviselőinek, edzőinek és a nemzetközi bíráknak. Megtiszteltetés volt számunkra, hogy egyesületünkből Takács Dalma, mint csapatvezető és Oláh Attila, mint bíró is részesei voltak a kitüntetettek közt.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - 2018. Európa Bajnokság Moszkva

2018.05.23.

A múlt heti Moszkvai 10. Junior Wushu Európa bajnokságot 3 versenyző. 2 edző és 2 bíró képviselte.

A versenyzők a hazai palettát 3 bronzéremmel gazdagították. Kósa Panna déli bot kategóriában, Oláh Olivér és Drobni Barbabás Sanda kategóriában. Mindhárom versenyző kivallóan teljesített.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Prága 2018.

2018.05.03.

A fárasztó nap ellenére gyönyörű eredmények születtek. Hazánkat 12 versenyző képviselte (Kósa Panna, Harasztosi Petra, Lázár Fanni, Féth Lili, Oláh Roland, Kovács Ádám, Kassai Soma, Drobni Barnabás, Oláh Olivér, Vörös Kristóf, Gombor Imre, Kardos Gábor) 6 arany, 5 ezüst, 3 bronzéremmel zártuk az egész napos eseményt.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Slovak Wushu Championship 2018.

2018.04.24.

A szombati napon (2018. április 21-én) a TSE utánpótlás Pozsonyban méretették meg magukat.

A nemzetközi versenyen 5 ország szerepelt (CZE, HUN, POL, SVK, UKR). A TSE versenyzői 1 arany-, 2 ezüst- és 2 bronzéremmel tért haza.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - 2018. HKF Országos Bajnokság I. forduló

2018.04.10.

A hétvégén került sor az HKF Országos Bajnokság első fordulójára, mely Dunakeszin került megrendezésre.

Egyesületünket 18 versenyző és 2 bíró képviselte. A versenyt eredményesen zártuk, összesen 11 aranyat, 5 ezüstöt és 3 bronzérmet hoztak haza a gyerekek.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - I Shaolin–Wushu Európa Bajnokság

2018.03.13.

A Törökbálinti Sport Egyesület tanítványai is kvalifikálták magukat a kontinensviadalra: Kósa Panna, Kovács Ádám, Kovács Dávid és Oláh Roland, Telegdy Ákos, Hajdó József pusztakezes és fegyveres formagyakorlatokkal léptek pástra, míg Drobni Barnabás és Kiss Dávid light contact (quinda) kategóriában. A versenyzők kiemelkedően teljesítettek, összesen két arany, két ezüst és két bronzérem született.