Hangoló – a Törökbálinti Kamarakórus ifjúsági koncertje

2018. május 25. péntek 18.00  Hírek

Érzelmek - szerelem, szeretet, gyűlölet, indulat és más érzések - a zene nyelvén.

A koncerten igyekszünk bemutatni a fiatal korosztályok számára is „élvezhető és érthető” módon a különböző zenei korokat és stílusokat.

A segítségünkre lesz többek között: Giuseppe Verdi, Szergej Rahmanyinov, Kodály Zoltán, Bárdos Lajos és a Beatles együttes.

Figyelem! Közösségi szolgálat lehetősége diákoknak!

Zeneiskolai felvételi

2018. május 16.  Hírek

A Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola felvételt hirdet a 2018/2019-es tanévre.

Felvételi időpont: 2018. május 31. csütörtök 16 – 19 óra között a Zimándy Ignác Általános Iskola termeiben.

XVII. Szőnyi Erzsébet Regionális Szolfézsverseny

2018. május 16.  Történetek

2018. április 21-én, immár tizenhetedik alkalommal hívtuk versenyezni, játszani a környékbeli települések gyermekeit zeneiskolánkba, a Törökbálinti Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskolába, a Szőnyi Erzsébet Regionális Szolfézsverseny keretein belül.